Педагогтің үздік сабақ жоспары

Тексерілді _____________ | ||||||
Білім беру ұйымының атауы | №64 Ж.Аймауытов атындағы мектеп-гимназиясы | |||||
Пәні: | Геометрия | |||||
Бөлім: | Үшбұрыштар | |||||
Педагогтің аты-жөні: | Эралиева Сандугаш Анарбаевна | |||||
Күні: | 04.10.2023ж | |||||
Сынып: 7г | Қатысушылар саны: | Қатыспағандар саны: | ||||
Сабақтың тақырыбы: | Сыбайлас және вертикаль бұрыштар | |||||
Оқу бағдарламасына сәйкес оқыту мақсаты: | 7.1.1.9 сыбайлас және вертикаль бұрыштардың анықтамаларын білу; 7.1.1.10 сыбайлас және вертикаль бұрыштардың қасиеттерін дәлелдеу және қолдану; | |||||
Сабақтың мақсаты |
| |||||
Бағалау критерийлері: |
| |||||
Сабақтың барысы | ||||||
Сабақтың кезеңі/уақыты | Педагогтің әрекеті | Оқушының әрекеті | Бағалау | Ресурстар | ||
Ұйымдастыру Өзін-өзі тексеру Өткен білімді еске түсіру Жаңа білім Бекіту Кері байланыс | 1.Сәлемдесу. Оқушылардың сабаққа дайындығын тексеру. Сабақтың басталуына жағымды ықпал ететін көңіл күй қалыптастыру. Оқушыларды бұрыштар арқылы 3 топқа бөлу.
Сабақтың тақырыбын және мақсаттарын таныстыру. 2.Үйге берілген тапсырманы тексеру, оқушыларға ауызша кері байланыс ұсыну, кателіктердің пайда болу себептерін анықтау.
Бағалау критерийі: Оқушылар үшбұрыштың ішкі бұрыштарын табудыбіледі және қолданады 3. «Wordwall ” әдісі арқылы ауызша есептер ұсыну және сұрақ– жауап өткізу. Оқушылардың жауаптарын тыңдау.
4. Жаңа материалды меңгеру.
5.Топпен жұмыс. Қолданбалы есеп. 1 топ. Егер сыбайлас бұрыштардың қатынасы 2:3 қатынасындай болса, осы сыбайлас бұрыштарды табыңдар. 2 топ. Егер сыбайлас бұрыштардың қатынасы 3:7 қатынасындай болса, осы сыбайлас бұрыштарды табыңдар. 3 топ. Егер сыбайлас бұрыштардың қатынасы 11:25 қатынасындай болса, осы сыбайлас бұрыштарды табыңдар. Дескриптор:
6.Сергіту сәті.
7. Жұппен жұмыс. (Оқулықпен жұмыс) №1.70 Дескриптор: Сыбайлас бұрыштарды табады. №1.81 Дескриптор: Вертикаль бұрыштарды табады. 8. Сәйкестендіру тапсырмасы
9.Cабақты қорытындылау.
Рефлексия.Оқушылар стикерге аты-жөндерін жазып, баспалдақтың тиісті жеріне жапсырады.
10. Үйге тапсырма беру. №1.71; 1.82 | Әр топ өзінің атына сәйкес бұрыштың анықтамаларын және бұрыш өлшемін айтады Оқушылар өздері тақырыпты ашып, мақсаттарын анықтайды Үй жұмысын панельдегі берілген дұрыс жауаптармен салыстырып тексереді Сұрақтарға жауап береді және қайталайды Оқушы тақтаға қиылысатын түзулерді сызады оған байланысты өз ойын айтады Есептің шығару жолын топта талдайды және шығарады Оқушылар мақалдың жалғасын табады Оқушылар жұпта бір-біріне көмектесе отырып шығарады, жауаптарын салыстырады, талдайды, кейін дайын жауаппен тексереді Сәйкестендіру тапсырмасын орындайды және дұрыс жауаппен тексереді Үй тапсырмасын белгілеп алады | Топтар «Айналмалы бекет» әдісі бойынша бір-бірінің жауаптарын бағалайды Әр оқушы дұрыс жауаппен жұмыстарын тексеріп, «Бағдаршам» әдісі бойынша өзін-өзі бағалайды Сұраққа жауап берген оқушылар ынталандыру мақсатында мадақтау сөздермен бағаланып отырады Жаңа білімді бекіту кезеңі сұрақтар қойылады және оқушы білімі бағаланады Әр топ өзін-өзі бағалайды «Көршіңді тексер» әдісі арқылы оқушылар бірін-бірі тексереді Оқушыларды бағалау критерийлеріне сәйкес формативті бағалау | Оқулық Қосымшалар Кеспе қағаздар | ||